حزب الله:
زنده سوزاندن کودک فلسطینی، مصداق تروریسم صهیونیستها

محلی که کودک شیرخواره فلسطینی زنده در آتش سوخت

حزب الله لبنان، جنایت شهرک نشینان صهیونیست در زنده سوزاندن یک کودک شیرخواره فلسطینی را مصداق واقعی تروریسم کینه توزانه در قلب این شهرک نشینان توصیف کرد.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، حزب الله لبنان در بیانیه خود آورده است: تلاش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دشمن صهیونیست و وزیرانش برای شانه خالی کردن و فرار از مسؤولیت خود در این جنایت از طریق محکوم کردن آن نمی تواند کسی را فریب دهد، زیرا همگان می‌دانند که نتانیاهو و کابینه‌اش همان سران صهیونیست و مسؤول مستقیم جنایاتی هستند که هر روزه علیه ملت فلسطین و سایر ملت های مسلمان روی می دهد.
حزب الله خاطرنشان کرد: در این میان، جامعه بین المللی نیز مسؤول این جنایات هستند، زیرا آن را محکوم نمی کنند و درصدد متوقف کردن آن بر نمی آیند.
حزب الله همچنین از ملت های مسلمان خواست تا برای محکوم کردن این جنایت تروریستی جدید صهیونیست ها و کمک به فلسطینی ها برای مقابله با آن وارد عمل شوند.
شهرک نشینان صهیونیست بامداد جمعه یک خانه فلسطینی را در روستای دوما در نزدیک شهر نابلس به آتش کشیدند که بر اثر آن یک کودک شیرخواره زنده در آتش سوخت و جان خود را از دست داد؛ چهار عضو دیگر این خانواده نیز دچار سوختگی شدند.

منبع :العالم